Lineární sledování televize začíná být historií. Možnost, pustit si díky IPTV několik dní starý pořad a sledovat jej kdekoliv, je skvělá. IPTV funguje na každém internetovém připojení od vašeho poskytovatele internetu. Instalace je zdarma.

Služba IPTV přináší vysílání přímo do Vašeho televizoru, počítače nebo tabletu. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů a na televizoru můžete využít všech možností IPTV. Sledování seriálu a zápasu MS v hokeji současně tak již nebude žádný problém.

Pro sledování televizních a rozhlasových stanic ve Vašem počítači se prosím
co nejdříve zaregistrujte na stránkách sledovanitv.cz

 

Televizi lze sledovat přímo na televizoru (seznam podporovaných SmartTV naleznete zde), nebo přes settopbox (multimediální box). Dále je možné sledovat televizi na počítači, notebooku, tabletu či chytrém telefonu (seznam podporovaných operačních systémů zde).


Pro spuštění služby je potřeba si založit uživatelský účet na www.sledovanitv.cz (nutno být v tom okamžiku připojen k internetu ze sítě společnosti Panacom Group).


Pro aktivaci služeb za těchto cenových podmínek je nutné mít aktivovanou libovolnou službu připojení k internetu od společnosti Panacom Group. Všechny televizní programy lze spustit při připojení k internetu přes síť společnosti Panacom Group, vybrané televizní programy lze spustit odkudkoliv z internetu. Přístup k aplikaci je možný odkudkoliv z internetu (přehled programů, nastavení nahrávání).

V případě dotazů ke službě nebo rozšíření služby i do Vaší televize nás kontaktujte na tel. 778 523 705, nebo na emailu tv@panacom.cz.

 

Balíčky a služby

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. 
> zobrazit detaily
100 Kč / měsíc
Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí.
zdarma
Proměňte i starší televizory v chytré multimediální centrum nabízející veškeré funkce a pohodlné ovládání.
zdarma
Dopřejte každému členu rodiny chvilku klidu s televizí na 2 tabletech, telefonech či počítačích (maximálně lze zaregistrovat 4 zařízení).
zdarma
Nenechte si uniknout jediný oblíbený pořad díky Nahrávkám! Jejich pomocí si nahrajete 50 hodin záznamu - i všechny díly seriálu pomocí funkce Nahrát jako seriál. A kdyby Vám přece jen nějaký kousek utekl, můžete se na něj podívat až 7 dní zpětně prostřednictvím služby Timeshift u kanálů skupiny ČT a HBO můžete sledovat pořady až 7 dní zpětně.. (Služba neobsahuje Timeshift a Nahrávky u kanálů Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Comedy Central, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smichov, Telka, Nova Sport. Pro tuto funkci u těchto kanálů přiobjednejte balíček NP+.)
zdarma
Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Součástí balíčku je filmotéka. 
> zobrazit detaily
349 Kč / měsíc
Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Součástí balíčku je filmotéka.
>
zobrazit detaily
649 Kč / měsíc
HBO
Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.
> zobrazit detaily
225 Kč / měsíc
Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telko, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.
>
zobrazit detaily
29 Kč / měsíc
Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Balíček zahrnuje službu HBO GO, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály.
>
zobrazit detaily
179 Kč / měsíc
HBO GO je služba, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi s připojením na internet. S HBO GO můžete sledovat Vaše oblíbené seriály z produkce HBO, populární blockbustery, komedie, dokumenty a speciální záznamy z natáčení - kdykoliv a kdekoliv budete chtít.
> zobrazit detaily
210 Kč / měsíc
Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!
>
zobrazit detaily
139 Kč / měsíc
Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!
>
zobrazit detaily
579 Kč / 6 měsíců
Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!
>
zobrazit detaily
868 Kč / 12 měsíců
Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.
>
zobrazit detaily
185 Kč / měsíc
A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.
>
zobrazit detaily
65 Kč / měsíc
Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.
>
zobrazit detaily
99 Kč / měsíc
Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - pouze k balíčku Základ nebo Standard.
>
zobrazit detaily
250 Kč / měsíc
MAX
Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!
>
zobrazit detaily
399 Kč / měsíc
Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.
85 Kč / měsíc
Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!
35 Kč / měsíc

8 Kč
/ měsíc

16 Kč / měsíc

Ceny jsou udávány vč. DPH.