Vývoj softwaru

Společnost Panacom Group, s.r.o. se také zabývá vývojem software. Tento vývoj lze rozdělit do třech oblastí: kancelářský software, software pro správu databází a internetové aplikace.

Kancelářský software
Vývoj v této oblasti pokrývá základní požadavky uživatelů systémů Windows 9x, zejména pak kancelářských balíků Microsoft Office. Je zaměřen na usnadnění práce, hromadnoé zpracování dat, řešení konkrétních uživatelských problémů a na datovou integraci s jinými systémy. Nehledejte software, který dokáže to či ono. Nechte si jej jednoduše zhotovit na klíč.

Software pro správu databází
Databáze a práce s nimi dnes tvoří důležitou součást činnosti každé moderní firmy. S novějšími verzemi operačních systémů rostou i požadavky na znalost nejen uživatelů, ale i technických pracovníků, kteří s databázemi pracují. Využijte proto naše know-how v oblasti tvorby a správy databázových systémů a zapojte rychle a bezstarostně možnosti těchto systémů do růstu Vaší firmy.

Internetové aplikace
Samotná přítomnost na internetu mnohdy již nestačí, vzhledem k potřebám firem interaktivně komunikovat se svými zákazníky. Internetové aplikace, jakými jsou diskusní fóra, elektronické obchody nebo automatické posílání e-mailů, tvoří nedílnou součást prezentací moderních a dynamických firem. Společnost Panacom Group, s.r.o. vyvine konkrétní internetovou aplikaci přesně podle potřeb Vaší firmy.